Veebruarikuu treeningkava. Mäletad, mida need vanad roomlased ikka ütlesid? Muidugi mäletad! Kiiremini! Kõrgemale! Kaugemale!

Aga kas Sa tead, mida meie ütleme? Teatrisse! Kontserdile! Kinno!

PAIDE MUUSIKA- ja TEATRIMAJA on parim koht kultuurilihaste kasvatamiseks, sest kusagil mujal pole treeningkava nii mitmekülgne! Veebruar on superkuu treeningutega alustamiseks, sest järgmisel pühapäeval toimub trenn terve päeva!

Soojendus algab PAMTi lastehommikul kell 11.00, kus harjutusi jagub kogu perele ja treeneriteks on suurepärased kloun-kunstnik Juss ja lumememm Juuli. Pärast tõhusat pingutust pakuvad Paide memmed kosutavaid pannkooke (kultuuritreeningutel on väike doping täitsa timm!).

Aga ega pikalt hinge tõmmata saa, sest juba kell 16.00 algab suures saalis selle hooaja viimane „KAITSEALA“! Paide Teatri avalavastus treenib nii naeru- kui tuharalihaseid!

Veebruarikuu teine oluline treeningpäev on muidugi 24. veebruar, kus kõik kultuurihuvilised tõmbavad selga sinimustvalge dressi ja heiskavad kell 7.25 lipu Keskväljakul! Edasi kirikusse palvusele, siis manifesti lugema ja kohe pärast seda väikese sõrgiga PAMTi, et saada osa kontserdist „Soopealne maa“!

Tõeline mitmevõistlus! Oled Sa valmis? Muidugi oled. Ja pea meeles: kultuurivorm pole mingi rannavorm, mida ainult korra suve jooksul maailmale näidata. Kultuurivorm ei sõltu aastaajast ega ilmast. Kultuurivorm sõltub ainult Sinust endast! Hakkame pihta! Kultuuritreenerite töökas kollektiiv