Oled proovinud kõikvõimalikke imedieete ja treeningprogramme, mis pole märgatavaid tulemusi toonud? Otsid meeleheitlikult sobilikku lahendust ideaalvormi saavutamiseks, aga senised ebaõnnestunud katsed on sinu motivatsiooni justkui merelainete alla uputanud? Andsid endale uusaastalubaduse treeningutega alustada, aga veeretad siiani peas mõtet, et küll jõuab ning leiad iga suure higi ja vaevaga kaotatud millimeetri oma kehalt külmkapi ust kulutades taas üles?

Kui tundsid ennast eelpool kirjeldatus ära, jätka lugemist — see võib sinu elu erakordselt ja loomulikult kõige positiivsemas mõttes muuta!

Igasugune treeningutega alustamine võib algajale üsnagi hirmutav tunduda. See on ühtlasi levinuim põhjus, miks seatud eesmärgid ja lubadused saavutustena ei realiseeru. Enamik meist on endale sisendanud sarnaseid sundmõtteid, nagu näiteks „Ma ei tea, kuidas või millest alustada” või „Ma ei saa sellega hakkama” jne.

Paide Muusika- ja Teatrimaja annab sulle suurepärase põhjuse sammud külmkapist kaugemale seada ja võimaluse ilma suurema pingutuseta ning ennekuulmatult lõbusal moel ideaalvorm saavutada.

Oleme kokku pannud väga mitmekülgse kultuuritreeningute programmi, mis sisaldab sobivaid väljakutseid ja harjutusi igale tasemele ja maitsele, alustades balletist ning lõpetades karatega. Treeningute kõrvalmõjudena võivad avalduda pidurdamatud naerupursked ja ohjeldamatud nutuhood. Muretsemiseks pole siiski põhjust — see kõik aitab sul võimalikult kiiresti ja efektiivselt kultuurimusklit kasvatada. Naermine on kõhulihastele parim treening ja nutmine aitab sul päeva jooksul kogunenud pingetest vabaneda ning stressi maandada.  

Kultuuriprogrammis osalemine muudab sinu elu kordades põnevamaks ja täisväärtuslikumaks. Kui oled siiani arvanud, et treeningutega alustamine on raske ja see ei ole sinu jaoks, tõestame sulle vastupidist. Kultuuritreeningutes osalemiseks pead küll igal korral pileti lunastama, kuid programmiga liitumine on täiesti tasuta ja ilma igasuguste lisakohustusteta. Kultuuriklubiga liitudes saad endale personaaltreeneri, kes saadab igakuiselt infot toonust tõstvate rühmatreeningute kohta ning motiveerivaid sõnumeid ja videoklippe, et jaks ei raugeks! Garanteerime sulle, et Paide Muusika- ja Teatrimaja on parim koht kultuurilihaste treenimiseks.

Kultuuriprogrammiga saad liituda veebilehel kampaania.pamt.ee/kultuuriprogramm/

Kutsu ka pere ja sõbrad kampa ning esita neile lõbus väljakutse. Parimaid kultuurisportlasi premeerime programmi lõpetaval pidulikul galal vääriliste auhindadega.

Hoiatus! Pärast esimesi rühmatreeninguid võivad sinu keha, vaim ja meel mässu tõsta. Selle tulemusena võib sul tekkida sõnulseletamatu soov ennast sooja teki alla kerra tõmmata ja treeningud katkestada. See on täiesti eluterve reaktsioon, kuna sinu vaim ja füüsis ei pruugi selliste emotsioonide puhanguga harjunud olla, mis võivad esimeste treeningutega kaasneda. Kui oled järjepidev ja pühendunud, märkad peagi, et soovid järjest raskemaid ja suuremat pingutust nõudvaid treeninguid proovida. Edu algabki väljaspool mugavustsooni. Soovime sulle mõnusat kultuuriaastat ja kuhjaga positiivseid emotsioone!