Veebruarikuu on lõppenud ja sinimustvalged kultuuritreeningud selja taga.  Aga suvi pole enam kaugel ja selleks, et vabaõhukontserdite ja suvelavastuste laviinile julgelt vastu astuda, on märts suurepärane kuu tõhusaks treeninguks!

Tuharalihastele mõjub kindlasti hästi vastlaliug 5. märtsil, aga kultuuritreenerid kutsuvad treenima ka kuulmislihaseid, sest 6. märtsil toimub kontsert “3 meest, naine ja kontsert”, kus teie lihaseid mudivad teiste seas Märt Avandi ja Nele-Liis Vaiksoo!

Treener teab, et ühest trennist ei piisa ja seepärast oleme lisanud teie kavva 7. märtsiks Paide Uue Muusika kooli õpilaste kevadkontserdi!

Laste toimub eraldi trenn 27. märtsil, kus rokkiv tšellotrio Melo-M ka kõige püsimatuma jõnglase kõrvad kikki ajab!

“Aga märts on ju teatrikuu!” hüüab kultuuritreener Johannes ja tuletab meelde, et veel on käimas PAIDE TEATRI suvelavastuse “EESTI JUMALAD” piletite EELMÜÜK! Kes stardis magab, see Usain Bolti ei võida! (Jamaica vanasõna).

Lisaks sellele on tõhus kultuurikalorite põletaja ka Ugala lavastus “Meistrite liiga”, kus trenni juhib legendaarne jalgpalliguru Luule Komissaarov!

Kultuuritreenerid soovitavad tungivalt, et kõik mehed teeksid oma treeningkavasse suure punase risti, sest 8. märts on naistepäev! Unustamine võib kaasa tuua poksimatši, mille lõpetab üks terav vasaksirge.

Edasi tähtede poole! Edasi kultuurilihaste poole!