KULTUURITREENER SOOVITAB

PAMTi kultuuriprogramm muudab sind paremaks inimeseks!
Märgatavad tulemused kõigest kahe nädalaga!

Liigsed kilod kaovad 

Kuidas? Väga lihtsalt! Kultuuritreener aitab suunata selle raha, mis täna kulub kookide ja kommide peale, hoopis teatripiletite ostuks! Liitu ja naudi šokolaadi asemel ehedaid elamusi!

Juba paari nädalaga tundsin, et midagi on tõesti muutunud! Puusadelt oli kadunud pea terve millimeeter ja pea oli täis värskeid mõtteid! Hommikuse sarvesaia asemel loen nüüd kultuuriuudiseid!
– Janne (38)

Pingutusele järgneb lõdvestus!

PAMTi kultuuritreener leiab just nimelt sulle sobivad kultuuriharjutused, millega ennast tippvormi viia. Olgu zumba või ballett, jooga või tai chi, kultuuritreener teab, et trennile peab alati järgnema lõdvestus!

Hingake sisse! Hingake välja! Ja tunnete, kuidas argipäeva pinged kehad kaovast!

Armastad meeskonnamänge?

Aga palun! Tule sõpradega kinno! Kultuuritreener teab, et olgu sõbrad kui toredad tahes, ikka tuleb ette hetki, kus pole millestki rääkida. Kinos seda muret pole! Olete koos. Olete vait. Ja kultuurimuskel kasvab mühinal!

Loovus liikuma, mälu tööle!

Kultuuritreener teab, et Eesti telemaastik on sama udune nagu Midsomeri maakond enne
järjekordset mõrva. Paide Muusika- ja Teatrimajas pole udu lõhnagi! Tule teatrisse ja kõik sünnib siin ja praegu sinu silme all. Kvaliteet on FullHD või isegi 4K. Muide, Jaapani teadlased on kindlaks teinud, et teatris käimine parandab mälu. – Ühesõnaga – tuled teatrisse ja leiad pärast selle kadunud puldi ka üles! Topeltvõit!

LIITU KULTUURITREENINGUTEGA!

Kultuuriprogramm muudab Su elu täisväärtuslikumaks, kirevamaks, põnevamaks. Arvad, et need on tühjad sõnad? Aga liitu programmiga ja kultuuritreener tõestab Sulle vastupidist!

Liitumine on tasuta ja mingeid lisakohustusi ei kaasne.

Kultuuritreeneri tarkusetera

{

Kinos käies soovitan kasutada 3D prille. Peale filmi vaatamist tunnen, kuidas nägemine on silmmärgatavalt paranenud. 

- Joosep Uus, PAMT`i kultuuritreener

Liitu programmiga kohe

Liitu kultuuriklubiga ja saa endale personaaltreener, kes saadab sulle motiveerivaid ja toonust tõstvaid sõnumeid ning kutseid rühmatreeningutele!
Liitumine on tasuta!