Aita luua värsket sisu! Hakka PAMT`i sotsiaalmeedia sisuloojaks!

Kesk-Eesti suurimas kultuuri täis majas toimub alalõpmata midagi põnevat. Majas on siginat ja saginat nii argipäeval kui ka nädalavahetusel: kontsert kammersaalis, kino suures saalis või teatriproov lava all. Otsime sisuloojaid, kes seda toredust kajastada aitaks.

Kas sina oskad telefoniga filmitut kiirelt lahedaks klipiks kokku vorpida? Või tead ehk mõnda andekat sõnaseppa, kellel sulg libiseb kiiremini kui Elena Glebova uisud? Või kedagi, kes oskab teha ägedaid fotosid, millega Instagramis eputada saaks? Ootame uusi ja ägedaid ideid!

Hakka PAMT`i sisuloojaks ja võida kuni aasta lõpuni endale tasuta priipääse Paide kinno!

Saada meile kiri: info@pamt.ee märgusõnaga “sisulooja” ja anna endast märku!

PAMT`i sisuloojana:  

Saad külastada tasuta teatrit, kontserte ja teisi põnevaid sündmusi, mis majas toimuvad ikka selleks, et nautida värskeid elamusi. Üritusi külastades jagad samal ajal muljeid teistega meie sotsiaalmeedia kanalites.

Saad uusi ja põnevaid kogemusi ning tutvusi. PAMT-i sisuloojana saad minna lava taha, kuhu keegi tavaliselt ei pääse. Kohtud artistidega, teed nendega mini-intervjuusid. Võtad vastu arendava katsumuse ja elu muutub põnevaks!

Töö ei ole tasustatud, küll aga on sul võimalus tänutäheks aasta lõpuni tasuta Paide kinos käia. Sisulooja, kes aitab väärt sisu toota vähemalt kuus kuud järjest, saab tänutäheks priipääsme, mis kehtib aasta lõpuni Paide kino vabalt valitud seanssidel.

Ära karda, sa saad hakkama!

Sisulooja tööd juhendab Paide Muusika- ja Teatrimaja turundusjuht, seega ära muretse, sa ei ole üksi. Keskenduda saad just sellele, mis sul endal kõige paremini välja tuleb, kas siis pildistamine, kirjutamine või videote tegemine. Samuti saad valida, millised sündmused sind kõige rohkem huvitavad, ja aidata reklaamida just neid!

Saada meile kiri info@pamt.ee märgusõnaga „sisulooja“ ja anna endast või andekast sõbrast märku!

Pärnu 18, PAIDE

Paide Muusika- ja Teatrimajas

Küsi lisainfot!

HELISTA

Tel: +372  5836 2822 (Marika)

KÜSI LISAINFOT: