Miks tasub olla Paide Muusika- ja Teatrimaja tooliklubi liige?

Personaalsed ja erihinnaga pakkumised valitud kultuurisündmustele

Eelbroneeringud valitud teatrietendustele ja kontsertidele

Kultuurisõbra tiitli avaldamine Paide Linnalehes, Paide Muusika- ja Teatrimaja kodulehel ja toetajate stendil

Soovi korral toetaja nimega plaat suure saali toolile

Oleme olnud Tooliklubi liikmed juba selle asutamisest saadik ja jõudumööda toetanud kõikidel aastatel. Meile annab see kindlustunde, et kultuur ei kao niipea Eestimaa südamest ja annab ka meile võimaluse seda nautida. Samuti vaatame positiivselt tulevikku ja toetame ka alustava teatri tegevusi, huvitav on, kuhu suudame selle projekti koos arendada.

Janek Lohu

Tegevdirektor, Paide MEK AS

Tooliklubi liikmena saan anda omalt poolt pisikese panuse ja näidata üles toetust Muusika- ja Teatrimaja tegevuste suhtes. Mul on siiralt hea meel, et meil on olemas maja mis pakub kultuurielamusi 7 päeva nädalas, iga kord midagi uut ja huvitavat. Parim mis Paides juhtuda sai, on see, et meil on päris oma teater. Mul on au olla tooliklubi liige ning toetada Paide Teatrit.

Siret Pihelgas

Abilinnapea, Paide linn

Meie ettevõte on juba mitu aastat järjest olnud tooliklubi liikmeks. Kohe alguses tundus selline positiivne asi. Me ei ole omakasupüüdlikel eesmärkidel tooliklubi liikmeks olnud, aga eks ikka on meie inimesed saanud osa eripakkumistest. Toomas Agasild

Juhatuse liige, Viking Window AS

Mis on tooliklubi?

Tegemist on muusika- ja teatrimaja sõprade klubiga, mille kaasabil on teostunud erinevad projektid: suure saali toolide remont, kino digitaliseerimine ja kontsertklaverite renoveerimine.

Sel korral pühendub Tooliklubi Paide Teatrile, millele pandi alus käesoleva aasta 1. augustil. Teatri moodustab kuueliikmeline professionaalne püsitrupp, kellele projektipõhiselt liidetakse Eesti näitlejaid, lavastajaid ning valgus-, video-, heli-, ja lavatehnilist personali. Teater toob oma avahooajal välja neli uuslavastust ning avas ka Kesk-Eestis väga oodatud teatriõppe noortestuudio.

Nii nagu ka kolm esimest Tooliklubi aktsiooni, saab ka nüüd soetada muusika- ja teatrimaja suurde saali omanimelise tooli. Omaniku silt jääb toolile kaheks aastaks aktsiooni lõpuni.

Üks tool maksab 100 € ning osta saab nii palju toole, kui keegi soovib. 

Tooli(de) ostmiseks sõlmitakse Tooliklubi liikmega leping, mis kehtib kuni 31.08.2020

* Personaalsed ja erihinnaga pakkumised valitud kultuurisündmustele

* Eelbroneeringud nimelise plaadiga toolil valitud teatrietendustele ja kontsertidele

KONTAKT

E-posti aadress: info@pamt.ee

Telefon:  58362822 (Marika)

TUTVU LEPINGUGA SIIN